Захист звітів здобувачів наукового ступеня "Доктор філософії"Читати повністю

Захист звітів здобувачів наукового ступеня "Доктор філософії"

23 лютого 2023 року на кафедрі лісового господарства заслухано звіти здобувачів наукового ступеня «Доктор філософії». Аспіранти кафедри виступили з презентаціями результатів своїх досліджень, після яких відбувалось активне обговорення. Здобувачі наукового ступеня взяли до уваги всі зауваження і обіцяли урахувати їх у подальшій роботі.

Захист дипломних робітЧитати повністю

Захист дипломних робіт

12 та 14 грудня на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, , проходив захист магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 205 «Лісове господарство».

04.12.2022
Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства»Читати повністю

02 грудня 2022 року на кафедрі лісового господарства відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства». Захід розпочався зі вступного слова завідувача кафедри Володимира Шлапака, який подякував колективу за нелегку працю в умовах сьогодення та побажав плідної та успішної роботи на благо нашої країни.

29.10.2022
Профорієнтаційна робота в Городищенському коледжіЧитати повністю

Профорієнтаційна робота в Городищенському коледжі

28 жовтня 2022 року доценти кафедри лісового господарства – Галина Іщук та Олександр Остапчук здійснили поїздку до Городищенського коледжу. Тут нещодавно студенти спеціальності 205 «Лісове господарство» заочної форми навчання склали кваліфікаційний екзамен та отримали дипломи.

11.10.2022
На факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС проведено ярмарок вакансійЧитати повністю

11 жовтня 2022 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся «Ярмарок вакансій – 2022» для студентів факультету лісового і садово-паркового господарства.