+38 (04744) 3-43-79
Меню

Новини

04.10.2019
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТАЧитати повністю

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Доцент кафедри лісового господарства Сергій Коваль і доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ольга Гарбар 2 жовтня 2019 року здійснили поїздку до міста Жашкова та Жашківського району. Вони побували в міському й районному відділі освіти, п’яти закладах загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів у м. Жашків і селах: Скибин, Тетерівка, Баштечки, Тинівка та Бузівка.

Читати повністю

03.10.2019
ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО І САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА»Читати повністю

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО І САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА»

3-4 жовтня 2019 року в Уманському національному університеті садівництва відбулась ІV Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства», присвячена 175-річчю з Дня заснування університету та з нагоди 200-ї річниці від Дня народження професора М. І. Анненкова. До участі в роботі конференції долучились вітчизняні та зарубіжні дослідники вищих навчальних закладів, молоді науковці, студенти.

Читати повністю

06.09.2019
ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИЧитати повністю

ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ

Одна з перших подій у житті кожного студента – урочиста посвята. Вона згуртовує, допомагає оригінально зустріти першокурсників, привітати їх із початком цікавого студентського життя, допомагає влитись у факультетський колектив.

Читати повністю

05.09.2019
ВИСТАВКА ХУДОЖНІХ РОБІТ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУЧитати повністю

ВИСТАВКА ХУДОЖНІХ РОБІТ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ

5 вересня 2019 року, у рамках програми святкування 175-ї річниці Уманського національного університету садівництва, відбулось відкриття виставки художніх робіт викладачів та студентів університету.

Читати повністю

05.09.2019
УРОЧИСТЕ СПЕЦІАЛЬНЕ ПОГАШЕННЯ ХУДОЖНЬОГО МАРКОВАНОГО КОНВЕРТУЧитати повністю

УРОЧИСТЕ СПЕЦІАЛЬНЕ ПОГАШЕННЯ ХУДОЖНЬОГО МАРКОВАНОГО КОНВЕРТУ

До 175-ї річниці заснування в Уманського національного університету садівництва було проведено урочисте погашення маркованого конверту спеціальним штемпелем під назвою «Уманському національному університету садівництва – 175».

Читати повністю

05.09.2019
УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ НОВОГО СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКАЧитати повністю

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ НОВОГО СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА

У рамках святкування 175-ї річниці, в Уманського національного університету садівництва відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Читати повністю