ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ НА КАФЕДРІ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУЧитати повністю

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ НА КАФЕДРІ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУ

16 травня 2019 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва відбулась відкрита лекція професора Романа Рудого на тему «Використання теорії розпізнавання образів у геодезії та землевпорядкуванні».

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ НА КАФЕДРІ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УМАНСЬКОГО НУСЧитати повністю

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ НА КАФЕДРІ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УМАНСЬКОГО НУС

16 травня 2019 року в Україні відзначають День вишиванки. З цієї нагоди викладачі та студенти кафедри лісового господарства Уманського національного університету садівництва одягли вишиванки, щоб долучитись до свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

24.04.2019
Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 175-річчю Уманського національного університету садівництваЧитати повністю