НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З «ОСНОВ ЛІСОЕКСПЛУАТАЦІЇ»Читати повністю

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З «ОСНОВ ЛІСОЕКСПЛУАТАЦІЇ»

Під час проходження навчальної практики з дисципліни «Основи лісоексплуатації» студенти 41-лг та 21-к-лг груп факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС відвідали нижній склад ДП «Уманське лісове господарство».

31.05.2019
Нагородження почесною грамотою доцента кафедри лісового господарстваЧитати повністю

Нагородження почесною грамотою доцента кафедри лісового господарства

Вітаємо доцента кафедри лісового господарства Ірину Козаченко із врученням почесної грамоти за вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу України, високу професійну майстерність, досягнуті успіхи в науковій діяльності, співпрацю у реалізації державної політики в аграрному секторі району та з нагоди Дня науки України!

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ НА КАФЕДРІ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУЧитати повністю

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ НА КАФЕДРІ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУ

16 травня 2019 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва відбулась відкрита лекція професора Романа Рудого на тему «Використання теорії розпізнавання образів у геодезії та землевпорядкуванні».

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ НА КАФЕДРІ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УМАНСЬКОГО НУСЧитати повністю

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ НА КАФЕДРІ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УМАНСЬКОГО НУС

16 травня 2019 року в Україні відзначають День вишиванки. З цієї нагоди викладачі та студенти кафедри лісового господарства Уманського національного університету садівництва одягли вишиванки, щоб долучитись до свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.