05.01.2021
Захист дипломних робіт зі спеціальностей 205 «Лісове господарство»Читати повністю

Захист дипломних робіт зі спеціальностей 205 «Лісове господарство»

Нещодавно на кафедрі лісового господарства Уманського національного університету садівництва відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 205 «Лісове господарство».

11.11.2020
Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства»Читати повністю

11 листопада 2020 року на кафедрі лісового господарства пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства».

11.11.2020

11 листопада 2020 року відбулось чергове он-лайн засідання кафедри лісового господарства, де розглядались наступні питання:

Профорієнтаційна робота в коледжахЧитати повністю

Профорієнтаційна робота в коледжах

24 вересня 2020 року з метою проведення профорієнтаційної роботи серед випускників коледжів, доценти кафедри лісового господарства – Галина Іщук та Олександр Остапчук здійснили поїздку до Городищенського коледжу.