+38 (04744) 3-43-79
Меню

Новини

23.02.2023
Захист звітів здобувачів наукового ступеня "Доктор філософії"Читати повністю

Захист звітів здобувачів наукового ступеня "Доктор філософії"

23 лютого 2023 року на кафедрі лісового господарства заслухано звіти здобувачів наукового ступеня «Доктор філософії». Аспіранти кафедри виступили з презентаціями результатів своїх досліджень, після яких відбувалось активне обговорення. Здобувачі наукового ступеня взяли до уваги всі зауваження і обіцяли урахувати їх у подальшій роботі.

Читати повністю

14.12.2022
Захист дипломних робітЧитати повністю

Захист дипломних робіт

12 та 14 грудня на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, , проходив захист магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 205 «Лісове господарство».

Читати повністю

04.12.2022
Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства»Читати повністю

Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства»

02 грудня 2022 року на кафедрі лісового господарства відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства». Захід розпочався зі вступного слова завідувача кафедри Володимира Шлапака, який подякував колективу за нелегку працю в умовах сьогодення та побажав плідної та успішної роботи на благо нашої країни.

Читати повністю

29.10.2022
Профорієнтаційна робота в Городищенському коледжіЧитати повністю

Профорієнтаційна робота в Городищенському коледжі

28 жовтня 2022 року доценти кафедри лісового господарства – Галина Іщук та Олександр Остапчук здійснили поїздку до Городищенського коледжу. Тут нещодавно студенти спеціальності 205 «Лісове господарство» заочної форми навчання склали кваліфікаційний екзамен та отримали дипломи.

Читати повністю