Онлайн-лекція на тему: «Національна інвентаризація лісів»Читати повністю

Онлайн-лекція на тему: «Національна інвентаризація лісів»

14 березня науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Уманського національного університету садівництва, які навчаються за спеціальністю 205 «Лісове господарство», долучились до онлайн-лекції на тему: «Національна інвентаризація лісів». Спікер: заступник начальника Центру національної інвентаризації лісів Крістіна Тосунова.

13.03.2024
ЛЕКЦІЯ КОЛЕГИ-НАУКОВЦЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ  ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИЧитати повністю

ЛЕКЦІЯ КОЛЕГИ-НАУКОВЦЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

13 березня 2024 року для проведення онлайн-лекції здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 205 «Лісове господарство» була запрошена завідувач кафедри лісового господарства та раціонального природокористування Черкаського державного технологічного університету, кандидат біологічних наук, доцент Інгріда Чемерис. Тематика лекції стосувалась питань глобальних екологічних проблем.

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ВИМІРЮВАННЯ ТАКСАЦІЙНИХ ПОКАЗНИКІВ ДЕРЕВЧитати повністю

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ВИМІРЮВАННЯ ТАКСАЦІЙНИХ ПОКАЗНИКІВ ДЕРЕВ

Важливою складовою якісної підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 205 Лісове господарство є вміння здійснювати вимірювання основних таксаційних показників дерев. Саме тому, для оволодіння навичками визначення висоти та діаметра ростучого дерева з використанням різного лісотаксаційного обладнання, доцентами кафедри лісового господарства Іриною Іващенко та Галиною Іщук було проведено позааудиторне практичне заняття для здобувачів ОР «Бакалавр».

Зустріч із роботодавцемЧитати повністю

Зустріч із роботодавцем

01 березня 2024 року на кафедрі лісового господарства відбулась зустріч студентів ОР Бакалавр із завідувачем відділу лісового і мисливського господарства Уманського лісгоспу Олександром БЕНЕДЕМ.

22.02.2024
Захист дисертації здобувача ступеня доктора філософії Савченка Олександра Миколайовича на тему: «Підвищення продуктивності насаджень дуба звичайного (Quercus robur L.) лісокультурними методами в Західній частині Правобережного Байрачного Степу України»Читати повністю

08 лютого 2023 року в Уманському національному університеті садівництва на засіданні спеціалізованої вченої ради відбувся черговий успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 205 Лісове господарство.

20.01.2024
ПІДГОТОВКА ПРОЕКТУ ОПП «ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»  ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 205 «ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»Читати повністю

ПІДГОТОВКА ПРОЕКТУ ОПП «ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 205 «ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

На кафедрі лісового господарства, відповідно до Положення про порядок розробки, затвердження, та періодичного перегляду освітньої програми в Уманському національному університеті садівництва затвердженого наказом ректора, робочою групою було підготовлено проект освітньо-професійної програми «Лісове господарство» для підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 205 «Лісове господарство» на 2024 рік вступу.