21.10.2019
Участь команди Уманського НУС у Всеукраїнських інтелектуально-спортивних змаганнях професійного спрямування «FORESTRY QUEST» Читати повністю

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Читати повністю

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

17-18 жовтня 2019 р. в Уманському національному університеті садівництва відбувся день відкритих дверей. Впродовж цих двох днів випускники коледжів і шкіл оглянули навчальні аудиторії та відвідали виставки факультетів.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТАЧитати повністю

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Доцент кафедри лісового господарства Сергій Коваль і доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ольга Гарбар 2 жовтня 2019 року здійснили поїздку до міста Жашкова та Жашківського району. Вони побували в міському й районному відділі освіти, п’яти закладах загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів у м. Жашків і селах: Скибин, Тетерівка, Баштечки, Тинівка та Бузівка.

03.10.2019
ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО І САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА»Читати повністю

3-4 жовтня 2019 року в Уманському національному університеті садівництва відбулась ІV Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового і садово-паркового господарства», присвячена 175-річчю з Дня заснування університету та з нагоди 200-ї річниці від Дня народження професора М. І. Анненкова. До участі в роботі конференції долучились вітчизняні та зарубіжні дослідники вищих навчальних закладів, молоді науковці, студенти.

ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИЧитати повністю

ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ

Одна з перших подій у житті кожного студента – урочиста посвята. Вона згуртовує, допомагає оригінально зустріти першокурсників, привітати їх із початком цікавого студентського життя, допомагає влитись у факультетський колектив.

05.09.2019
ВИСТАВКА ХУДОЖНІХ РОБІТ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУЧитати повністю

ВИСТАВКА ХУДОЖНІХ РОБІТ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ

5 вересня 2019 року, у рамках програми святкування 175-ї річниці Уманського національного університету садівництва, відбулось відкриття виставки художніх робіт викладачів та студентів університету.