23.04.2020
Секційне засідання  Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції, приуроченої  120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства  С.С. РубінаЧитати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції, приуроченої 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна

23 квітня 2020 року відбулося засідання секції лісового господарства в рамках проведення Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції, приуроченої 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна.

28.12.2019
Сучасні проблеми лісового господарстваЧитати повністю

Сучасні проблеми лісового господарства

28 грудня 2019 року на кафедрі лісового господарства Уманського національного університету садівництва відбувся науковий семінар на тему: "Сучасні проблеми лісового господарства".