ПОДАРУНОК ЛИСЯНСЬКОГО ЛІСНИЦТВАЧитати повністю

ПОДАРУНОК ЛИСЯНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА

За допомогу в організації шкільного лісництва ДП «Лисянське лісове господарство» придбало для кафедри лісового господарства 10 захисних касок та сигнальних жилетів.

ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРАЧитати повністю

ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРА

Сьогодні, кожен третій житель нашої планети має потребу у донорській крові. Донорська кров рятує життя й допомагає вилікуватися від важких хвороб, тому люди, які готові добровільно стати донорами крові, роблять благородний крок і гідні поваги. Саме тому, напередодні дня захисту дітей, за ініціативи голови Уманської міськрайонної організації Червоного Хреста України Валентини Чорної, відбулась щорічна благодійна акція «Людина починається з добра».

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ДИСЦИПЛІНИ «ЛІСОВІ КУЛЬТУРИ»Читати повністю

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ДИСЦИПЛІНИ «ЛІСОВІ КУЛЬТУРИ»

Під час проходження навчальної практики з дисципліни «Лісові культури» студенти 41-лг та 21-к-лг груп факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС під керівництвом доцента Олександра Остапчука і викладача Валентини Мамчур відвідали Маньківське лісництво, ДП «Уманське лісове господарство».

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З «ОСНОВ ЛІСОЕКСПЛУАТАЦІЇ»Читати повністю

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З «ОСНОВ ЛІСОЕКСПЛУАТАЦІЇ»

Під час проходження навчальної практики з дисципліни «Основи лісоексплуатації» студенти 41-лг та 21-к-лг груп факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС відвідали нижній склад ДП «Уманське лісове господарство».

31.05.2019
Нагородження почесною грамотою доцента кафедри лісового господарстваЧитати повністю

Нагородження почесною грамотою доцента кафедри лісового господарства

Вітаємо доцента кафедри лісового господарства Ірину Козаченко із врученням почесної грамоти за вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу України, високу професійну майстерність, досягнуті успіхи в науковій діяльності, співпрацю у реалізації державної політики в аграрному секторі району та з нагоди Дня науки України!