20.01.2024
ПІДГОТОВКА ПРОЕКТУ ОПП «ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»  ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 205 «ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»Читати повністю

ПІДГОТОВКА ПРОЕКТУ ОПП «ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 205 «ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

На кафедрі лісового господарства, відповідно до Положення про порядок розробки, затвердження, та періодичного перегляду освітньої програми в Уманському національному університеті садівництва затвердженого наказом ректора, робочою групою було підготовлено проект освітньо-професійної програми «Лісове господарство» для підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 205 «Лісове господарство» на 2024 рік вступу.

Практичне заняття в оранжереї УНУСЧитати повністю

Практичне заняття в оранжереї УНУС

Нещодавно викладачі кафедри лісового господарства Володимир ВІТЕНКО та Олександр БАЮРА провели студентам 21-лг, 21-мб-лг та 21-сп груп ознайомлення з видовим складом рослин теплично-оранжерейного комплексу УНУС.

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ОР "МАГІСТР"Читати повністю

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ОР "МАГІСТР"

14-21 грудня на кафедрі лісового господарства Уманського національного університету садівництва, проходив захист магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 205 «Лісове господарство».

14.11.2023
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВАЧитати повністю

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

9 листопада 2023 року на розширеному засіданні кафедри лісового господарства, відбулось попереднє слухання дисертаційної роботи Савченка Олександра Миколайовича за матеріалами дисертації: «Підвищення продуктивності насаджень дуба звичайного (Quercus robur L.) лісокультурними методами в Західній частині Правобережного Байрачного Степу України»

14.11.2023
ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ ОПП 205 ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ Читати повністю

14 листопада 2023 р. на кафедрі лісового господарства відбулося чергове засідання робочої групи, щодо перегляду освітньо-професійної програми, для підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 205 «Лісове господарство». Захід був організований за допомогою навчальної платформи Zoom.

28.06.2023
Захист кваліфікаційних робіт ОР Бакалавр спеціальності 205 - Лісове господарствоЧитати повністю

27 та 28 червня 2023 р. на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відбувся захист кваліфікаційних робіт ОР Бакалавр освітньо-професійної програми «Лісове господарство» спеціальності 205 - Лісове господарство.