! УВАГА !

Відтепер відвідувати ліси на Черкащині заборонено. Це стосується і в'їзду до них транспортних засобів. Виняток - службовці, які забезпечують оборону держави, національну безпеку, охорону правопорядку та виконують лісогосподарські заходи. Це розпорядження діє на період воєнного стану. Поставтеся з розумінням до цієї заборони. Усе задля вашої БЕЗПЕКИ та збереження лісів від пожеж!

Науковий семінар "Стан лісонасіннєвої справи в Україні"Читати повністю

Науковий семінар "Стан лісонасіннєвої справи в Україні"

25 березня 2022 року, відповідно до плану наукових заходів кафедри лісового господарства, відбувся науковий семінар "Стан лісонасіннєвої справи в Україні". Захід пройшов дистанційно у форматі відеоконференції. Розпочався семінар зі вступного слова завідувача кафедри Володимира Шлапака, який подякував колективу за нелегку працю в умовах сьогодення і побажав плідної та успішної роботи на благо нашої країни.

10.02.2022
Протягом 2021 року лісівники Черкащини сплатили 566 мільйонів гривень податків та зборівЧитати повністю

2021 рік видався досить успішним за основними господарсько-фінансовими показниками як для лісівників Черкащини, так і для лісівників України загалом. До бюджетів усіх рівнів та Пенсійного фонду держлісгоспами Черкаського ОУЛМГ сплачено 566 млн грн податків та зборів (більше на 220 млн грн у порівнянні з минулим роком).

Захист дипломних робіт студентами денної форми навчанняЧитати повністю

Захист дипломних робіт студентами денної форми навчання

20-21 грудня на кафедрі лісового господарства Уманського національного університету садівництва, в режимі он лайн, проходив захист магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 205 «Лісове господарство». До захисту було допущено 35 студентів денної форми навчання факультету лісового і садово-паркового господарства.

18.12.2021
Захист дипломних робіт студентами заочної форми навчанняЧитати повністю

Захист дипломних робіт студентами заочної форми навчання

14-15 грудня 2021 року на кафедрі лісового господарства Уманського національного університету садівництва проходив захист магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 205 «Лісове господарство». Цього року він відбувався он лайн, у зв’язку з карантинними обмеженнями.