05.09.2019
УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ НОВОГО СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКАЧитати повністю

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ НОВОГО СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА

У рамках святкування 175-ї річниці, в Уманського національного університету садівництва відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Відкрита лекція «175 років в авангарді аграрної освіти і науки»Читати повністю

Відкрита лекція «175 років в авангарді аграрної освіти і науки»

2 вересня 2019 року відбулась відкрита лекція на тему: «175 років в авангарді аграрної освіти і науки», яку провів доктор сільськогосподарських наук, професор Володимир Шлапак.

27.06.2019
ОГЛЯД ЛІСОВИХ КУЛЬТУР В ДП «ЛИСЯНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»Читати повністю

ОГЛЯД ЛІСОВИХ КУЛЬТУР В ДП «ЛИСЯНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

Нещодавно викладач кафедри лісового господарство Уманського національного університету садівництва Василь Шпак разом з головним лісничим ДП «Лисянське лісове господарство» Віталієм Марусичем та лісником Лисянського лісництва Романом Козаком провели огляд лісових культур на крутосхилах в урочищі Смільченці.

22.06.2019
22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИЧитати повністю

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

Щорічно 22 червня Україна вшановує пам’ять всіх тих, чиє життя було покалічено і зруйновано у роки Другої світової війни. Напередодні цієї трагічної дати в Уманському національному університеті садівництва відбулись пам’ятні заходи.

20.06.2019
УЧАСТЬ У РОБОТІ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇЧитати повністю

УЧАСТЬ У РОБОТІ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ

З 12 по 14 червня у Надслучанському інституті Національного університету водного господарства та природокористування створено експертну комісію, з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Лісове господарство.

19.06.2019
ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЧЕТВЕРТІ АННЕНКОВСЬКІ ЧИТАННЯ»Читати повністю

Оргкомітет запрошує взяти участь у роботі конференції, яка відбудеться 3-4 жовтня 2019 року в Уманському національному університеті садівництва.