+38 (04744) 3-43-79
Меню
Остання редакція: 08 лютого 2017

Наукові школи

                                                         

НАУКОВА ШКОЛА

ШЛАПАКА ВОЛОДИМИРА ПЕТРОВИЧА                

    (доктор с.-г. наук, професор, зав. кафедри лісового господарства)

Захищенні дисертації

Пукас Світлана Сергіївна (2007). Тема: Аутекологія, розмноження та лісоценотична роль Sophora japonica L.  в Правобережному Лісостепу та Степу України.

Іщук Галина Петрівна (2009). Тема: Біологічні особливості північноамериканських видів роду Juglans L та перспективи їх використання у Правобережному Лісостепу України.

Мазуренко Валентина Дмитрівна (2010). Тема:  Біологічні та екологічні властивості видів і форм роду Robinia L.  в умовах Правобережного Лісостепу України.

Баюра Олександр Михайлович (2012). Тема: Ясен звичайний Fraxinus excelsior L. та його форми: біоекологія, розмноження та використання в Правобережному Лісостепу України

Кульбіцький  Володимир Леонідович (2013). Тема: Еколого-біологічні особливості інтродукції видів роду (Catalpa SCOP.) в Правобережному  Лісостепу України.

Остапчук Олександр Степанович. Тема: «Лісівнича оцінка агротехнічних прийомів створення і вирощування культур дуба звичайного в ДП «Уманське ЛГ».

Адаменко Світлана Анатоліївна. Тема: Біологічні особливості інтродукції Pinus nigra Agn.  в Правобережному лісостепу України та перспективи її використання».

Іващенко Ірина Євгеніївна. Тема: Thuja plicata Don. ex D.Don в умовах інтродукції Правобережного Лісостепу України: біологія, екологія, розмноження, використання.

Марно-Куца Олена Юріївна. Тема: Видове різноманіття рослин старовинних міст Черкащини та оптимізація їх структури.

  

Попередній захист зробили:

Піскун Наталія Луківна. Тема: Білого-екологічні особливості Laburnum anagyroides Med. при інтродукції в умовах Правобережного Лісостепу України.

Запливана Юлія Анатоліївна. Тема: Біологічні особливості інтродукції видів і сортів роду  в Правобережного Лісостепу України  та їх використання в озелененні.

Останні новини

Вітаємо викладача кафедри лісового господарства Світлану Андріївну Масловату з успішним захистом кандидатської наукової роботиЧитати повністю

Вітаємо викладача кафедри лісового господарства Світлану Андріївну Масловату з успішним захистом кандидатської наукової роботи

Читати повністю

Всі новини