Остання редакція: 23 вересня 2016

Збір урожаю груші та яблук у садах Уманського НУС студентами 11-ЛГ групи

Серед великого різномаїття плодових рослин України, звичайно, перше місце посідає яблуня. Це основна плодова культура помірного кліматичного поясу північної півкулі. З великим успіхом її також вирощують у ряді регіонів південної півкулі планети.

12-16 вересня студенти першого курсу кафедри  лісового господарства, (11 – лг група) були залучені до збору урожаю груші та яблук у садах Уманського національного університету садівництва (куратор групи: 11-ЛГ –викладач Марно-Куца О.Ю.).

Практика у виховному процесі позитивно вплинула на єдність студентського колективу. У студентів сформувалося відповідальне ставлення до праці, вміння підтримувати коректні відносини з однокурсниками.

А спробувати себе в якості ланкового серед одногрупників – ще одна прекрасна можливість для реалізації студента як майбутнього керівника підрозділу, державного підприємства чи власного господарства.

Олена Марно-Куца, куратор  групи 11-ЛГ , викладач