Остання редакція: 05 січня 2021

Засідання міжкафедрального науково-практичного семінару

5 січня 2021 року на засіданні міжкафедрального науково-практичного семінару «Лісове та садово-паркове господарство», відбулось попереднє слухання дисертаційної роботи Ніни Шпак на тему: «Лісівничо-екологічні особливості поширення та поновлення береки лікарської (Sorbus torminalis (L.) Crantz) в насадженнях Південно-Подільського Лісостепу України», подану на  здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 205 лісове господарство. Через карантинні обмеження семінар проводився в онлайн режимі.

Після зачитання доповіді, здобувачці було задано питання, на які вона дала обґрунтовані відповіді та пояснення.

З позитивною оцінкою дисертаційної роботи виступили:

1. Рецензенти: Анатолій Балабак – д. с.-г. наук, професор кафедри садово-паркового господарства; Олександр Остапчук – к. с.-г. наук, доцент кафедри лісового господарства.

2. Члени семінару: Ірина Козаченко – к с.-г. наук, доцент; Михайло Шемякін  к. с.-г. наук, доцент; Сергій Коваль – к. с.-г. наук, доцент; Юрій Кисельов – д. геог. наук, професор; Валентин Поліщук – д. с.-г. наук, професор.

Виступаючі відмітили високий рівень дисертаційної роботи Н.П. Шпак, яку виконано на актуальну тему. Поряд з тим були висловлені зауваження і пропозиції, що стосувалися, в основному методики дослідження, відпрацювання чіткості висновків, уточнення назв таблиць та деякої термінології.

Наприкінці семінару одноголосно вирішено рекомендувати (з урахуванням доопрацювання) дисертаційну роботу Ніни Шпак до подання в спеціалізовану вчену раду.

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства