Остання редакція: 22 лютого 2024

Захист дисертації здобувача ступеня доктора філософії Савченка Олександра Миколайовича на тему: «Підвищення продуктивності насаджень дуба звичайного (Quercus robur L.) лісокультурними методами в Західній частині Правобережного Байрачного Степу України»

08 лютого 2023 року в Уманському національному університеті садівництва на засіданні спеціалізованої вченої ради відбувся черговий успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство  за спеціальністю 205 Лісове господарство.

На розгляд спеціалізованої вченої ради була представлена дисертація здобувача ступеня доктора філософії Савченка Олександра Миколайовича на тему: «Підвищення продуктивності насаджень дуба звичайного (Quercus robur L.) лісокультурними методами в Західній частині Правобережного Байрачного Степу України». Дисертаційне дослідження виконувалось під керівництвом  Шлапака Володимира Петровича, доктора сільськогосподарських наук, професора, професора кафедри лісового господарства УНУС.

Атестація здобувача здійснювалась членами разової спеціалізованої вченої ради,  до складу  якої увійшли:

Голова ради:

1. Поліщук Валентин Васильович, д. с.-г. н., професор, декан факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, член-кореспондент НААНУ.

Рецензенти:

2. Масловата Світлана Андріївна, к. с.-г. н., доцент, доцент кафедри лісового господарства Уманського національного університету садівництва.

3. Мамчур Валентина Василівна, к. с.-г. н., старший викладач кафедри садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва.

Опоненти:

4. Фучило  Ярослав Дмитрович, д. с.-г. н., професор, завідувач кафедри лісівництва та захисту лісу, Малинський фаховий коледж.

5. Ковалевський Сергій Борисович, д. с.-г. н., професор, професор кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції Національного університету біоресурсів і природокористування України МОН України.

Після обговорення члени спеціалізованої ради підтвердили високий науковий рівень, актуальність, завершеність та оригінальність дисертаційної роботи Савченка Олександра Миколайовича, зазначили його професійність і одноголосно проголосували за присудження йому ступеня доктора філософії з галузі знань  20 Аграрні науки та продовольство  за спеціальністю 205 Лісове господарство. З матеріалами захисту дисертації можна ознайомитись на веб-сайті УНУС в розділі «Разові спеціалізовані вчені ради».

Щиро вітаємо Савченка Олександра Миколайовича з важливим науковим досягненням і зичимо подальших професійних здобутків у галузі науки!