Остання редакція: 30 жовтня 2018

25-27 жовтня 2018 року відбулися Всеукраїнські інтелектуально-спортивні змагання професійного спрямування «FORESTRY QUEST» серед студентів коледжів та університетів, що навчаються за спеціальністю «Лісове господарство».

У лісівничому квесті взяла участь команда з факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС «Лісова братія». До складу команди входили: Віталій Клименко (41-лг), Анастасія Сухецька (21 м-сп), Олександр Поліщук (31-сп), Олександр Самородченко (21-лг).

Змагання Forestry Quest проходили у ІІІ етапи, де:

І етап включавав два конкурси –"Заміна ланцюга бензомоторної пили" та "Розкряжування колоди механізовано". Студент групи 41-лг Клименко Віталій здобув ІІ місце в конкурсі "Розкряжування колоди".

ІІ етап полягав у подолані маршруту (вказаного на карті), протяжність якого становила понад сім кілометрів, та визначенні близько 50 зразків із профільних дисциплін.

ІІІ етап – таксація окремого ростучого дерева (окомірно), колоди та насадження (інструментально).

Наші студенти поділилися досвідом зі своїми колегами та отримали масу незабутніх вражень від спілкування.

Олена Марно-Куца, ст. викладач кафедри лісового господарства