Остання редакція: 12 грудня 2016

Вітаємо викладача кафедри лісового господарства Олену Юріївну Марно-Куцу з успішним захистом кандидатської наукової роботи

8 грудня 2016 року у Національному лісотехнічному університеті України (спеціалізована вчена рада Д 35.072.02 ) відбувся прилюдий захист дисертаційної роботи Олени Марно-Куцої на тему: «Зелені насадження населених місць Черкащини: сучасний стан та перспективи розвитку» на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.03.01 – лісові культури та фітомеліорація. Науковий керівник: завідувач кафедри лісового господарства Уманського НУС, доктор сільськогосподарських наук, професор Володимир Петрович Шлапак.

Офіційні опоненти:

- професор кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології Національного лісотехнічного університету України, доктор сільськогосподарських наук, професор Володимир Панасович Кучерявий;

- професор кафедри дендрології та лісової селекції Національного університету біоресурсів і природокористування України Ковалевський Сергій Борисович.

Колектив кафедри лісового господарства вітає Олену Юріївну Марно-Куцу з успішним захистом та бажає подальших наукових успіхів!

Колектив кафедри лісового господарства