Остання редакція: 21 травня 2019

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ НА КАФЕДРІ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУ

16 травня 2019 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру  Уманського національного університету садівництва відбулась відкрита лекція професора Романа Рудого на тему «Використання теорії розпізнавання образів у геодезії та землевпорядкуванні». Серед присутніх були викладачі кафедри геодезії,  картографії і кадастру, кафедри садово-паркового господарства та кафедри лісового господарства, представником якої був доктор с.-г. н., професор Володимир Шлапак.

Особливістю цієї лекції був її міждисциплінарний характер, а зміст увібрав у себе елементи топографії, геодезії, фотограмметрії, математичної обробки геодезичних вимірів. Такий підхід, якщо час від часу його застосовувати, є важливим для формування у студентів системного розуміння феномену земної поверхні та методів вимірювання й вивчення її нерівностей.

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства