Остання редакція: 14 квітня 2016

ТРЕТІ АННЕНКОВСЬКІ ЧИТАННЯ (ІНФОРАЦІЙНИЙ ЛИСТ)

Уманський національний університет садівництва

Факультет лісового і садово-паркового

господарства

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

ТРЕТІ АННЕНКОВСЬКІ ЧИТАННЯ

(лісівничі та ботанічні дослідження до 197-ї річниці від Дня народження М.І. Анненкова)

Оргкомітет запрошує взяти участь у роботі  конференції, яка відбудеться 12 травня 2016 року в Уманському національному університеті садівництва.

Для участі необхідно до 20 квітня 2016 року надіслати на адресу оргкомітету матеріали (аспірантам та здобувачам обов’язково вказувати посаду, вчене звання, ПІБ наукового керівника) та заявку на участь (зразок додається).

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Актуальні проблеми лісознавства, лісівництва, таксації, лісовпорядкування та економіки.

2. Штучне лісовідновлення, лісорозведення, селекція, насінництво, генетика, біотехнологія.

3. Сучасний стан та перспективи розвитку садово-паркового господарства.

4. Поглиблені біологічні дослідження.

5. Екологія довкілля та природо-заповідна справа.

6. Перспективи розмноження декоративних, лісових та плодових рослин.

Вимоги до оформлення

Обсяг тексту статті 4-5 сторінок. Мова публікації – українська, російська чи англійська. Формат паперу – А4, поля документа – 2 см по периметру. Електронний варіант потрібно створювати за допомогою текстового редактора MS Word 2003, або використовувати редактор Word молодших версій, але документ зберігати у форматі *.doc. Шрифт – Times New Roman, розмір – 14 points, рядки – через 1,5 інтервали.

Вимоги до структури статті

На початку статті обов’язково проставляють індекс УДК (Універсальної десяткової класифікації), в заголовку українською, російською та англійською мовами зазначають: вчене звання, ініціали і прізвище автора (або авторів), науковий ступінь, назва закладу, в якому виконано роботу, назва статті.

У таблицях необхідно точно вказувати одиниці фізичних величин, у назвах граф слова скорочувати небажано. Таблиці потрібно виконувати переважно вздовж листа з максимальною насиченістю інформації в рядках. Надто громіздких таблиць складати не рекомендується.

Ілюстрації (фотографії та рисунки) до статті дозволяється подати у окремому файлі у форматі *.cdr (редактор CorelDRAW), *.tif або *.jpg (редактор PhotoShop, 300 dpi, b/w або Grayscale) чи оформлених у середовищі MS Excel. У тексті статті посилання беруть у круглі дужки, позиції на рисунках розташовують за годинниковою стрілкою і вони повинні відповідати наведеним у тексті. Окремо подані ілюстрації потрібно на зворотному боці пронумерувати і підписати олівцем.

Матеріали подаються на електронних носіях та два роздрукованих примірники. Автор несе відповідальність за якість електронного варіанту (пошкодження вірусом).

Матеріали повинні містити сутність і новизну, стаття має бути структурованою.

Організаційний внесок за участь у конференції

Конференція проходить на засадах самофінансування за рахунок організаційних внесків учасників. Організаційний внесок включає вартість інформаційних матеріалів конференції. Вартість публікації – 120 грн.

Кошти надсилати поштовим переказом за адресою:

Іващенко Ірині Євгеніївні,
Уманський національний університет садівництва, вул. Інститутська, 1, м. Умань, обл. Черкаська, 20305.

Тел.: роб. (04744) 3-43-79

моб.: 0677822847

E-mail: forestry@udau.edu.ua

ГОЛОВА КОМІТЕТУ

Непочатенко О. О. – ректор Уманського НУС, д. е. н., професор

СПІВГОЛОВИ КОМІТЕТУ

Шлапак В. П. – зав. каф. лісового господарства
д. с.-г. н., професор

ЧЛЕНИ ОРГКОМІТЕТУ

Мостов’як І. І. к. с.-г. н., доцент, перший проректор;

Карпенко В. П. д. с.-г. н., професор, проректор з наукової та інноваційної діяльності;

Леонтяк Г. П. д. с.-г. н., професор Придністровський державний університет;

Wozniak Andrzej д. габілітований, професор Природничого Університету в Люблині (Польша)

Заморський О. О. к. с.-г. н., доцент, декан факультету лісового і садово-паркового господарства;

Поліщук В. В. д. с.-г. н., професор,  зав. каф. садово-паркового господарства;

Балабак А. Ф. д. с.-г. н., професор;

Козаченко І. В. к. с.-г. н., доцент, зам. декана факультету лісового і садово-паркового господарства;

Шемякін М. В. к. с.-г. н., доцент;

Коваль С. А. к. с.-г. н., доцент;

Кирилюк В. П. к. с.-г. н., доцент;

Іщук Г. П.  к. с.-г. н., доцент;

Остапчук О. С. к. с.-г. н., доцент;

Вітенко В. А. к. б. н., доцент;

Баюра О. М. к. с.-г. н., доцент;

Кульбіцький В. Л. к. с.-г. н., доцент;

Іващенко І.Є. к. с.-г. н., викладач.

на участь у конференції

Прізвище, ім’я, по батькові ________________________________________

Науковий ступінь, вчене звання

Місце роботи (навчання) ________________________________________

Посада__________________________________

Науковий керівник (за необхідності): П.І.П., науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посада.

Планую виступити з доповіддю:

на пленарному засіданні (до 15 хв.)

на секційному засіданні (до 10 хв.)

Секція_________________________________

Назва доповіді_______________________

Потреба в технічних засобах:

проектор;

мультимедійний комплекс.