Остання редакція: 25 червня 2016

Спортивні дійства у рамках тижня здоров’я в Уманському НУС.

Студенти факультету лісового і садово- паркового господарства взяли участь у спортивних дійствах, що проводилися у рамках тижня здоров’я в Уманському національному університеті садівництва. Радою студентського самоврядування спільно із кафедрою фізичного виховання Уманського НУС було організовано спільний похід студентської молодді до Білогрудівського лісу. Представники 6-ти факультетів впродовж дня змагались у рівній боротьбі із футболу, волейболу та різноманітних естафетах.

Студенти нашого факультету проявили свою активність та зайняли І місце з волейболу.

Було проведено конкурс стінгазет «Молодь за здоровий спосіб життя». Також було проведено конкурс оригінальних страв "з нічого", за результатами якого було визначено, що найоригінальніше та творчо до справи підійшла команда факультету лісового і садово-паркового господарства

За підтримки деканатів кожного з факультетів всі учасники отримали винагороду за активну участь у даному заході.

Володимир Кульбіцький, доцент кафедри лісового господарства.