Остання редакція: 06 квітня 2017

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції (до 160-річчя від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича)

5 квітня на кафедрі лісового господарства відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої до 160-річчя від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича

Присутні: зав. кафедри, професор Шлапак В.П., доценти: Козаченко І.В., Коваль С.А., Іщук Г.П., Остапчук О.С., Кульбіцький В.А., Баюра О.М., ст. викладач Іващенко І. Є., викладачі: Шпак В.П., Марно-Куца О. Ю., Масловата С.А.,  аспіранти: Мамчур В. В., Коджебаш А. В., Ісаєв І.В., студенти: Яцишин Я.Я., Стеблян В.Г., Білий В.О., Комлев В.С., Бойко О.С., Ріпка С.О., Коберник А.О, Маринюк О.М., Юркова М.О., Шпілка М.М., Клименко В.В., Пинзарь С.С.

На секції лісового господарства було розглянуті актуальні питання з створення лісових культур, проведення рубок догляду у дубових насадженнях, особливостей насіннєвого розмноження деревних порід.

З доповідями виступили: Бойко О.С. «Створення лісових культур у Гайсинському лісництві ДП «Гайсинське лісове господарство»», Комлев В.С. «Особливості створення лісових культур дуба звичайного у Капітанівському лісництві ДП «Кам’янське лісове господарство»», Коберник А.О. «Проведення рубок догляду освітлення, та прочистки у дубових насадженнях ДП «Канівське лісове господарство» Софіївське лісництво».

Були визнані кращими та відзначені грамотами та призами наступні студенти:

1 місце – Бойко О.С., 51-лгс

2 місце – Комлєв В.С., 51-лгс

3 місце ‒ Коберник А.О, 156-лз

Доповіді студентів були цікавими та змістовними, задано багато запитань, які розширили знання студентів.

Найкращі студентські роботи були включенні в збірник наукових праць.

Керівник наукового студентського гуртка, викладач О.Ю. Марно-Куца