Остання редакція: 14 листопада 2023

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

9 листопада 2023 року на розширеному засіданні кафедри лісового господарства, відбулось попереднє слухання дисертаційної роботи Савченка Олександра Миколайовича за матеріалами дисертації: «Підвищення продуктивності насаджень дуба звичайного (Quercus robur L.) лісокультурними методами в Західній частині Правобережного Байрачного Степу України», поданої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» за спеціальністю 205 «Лісове господарство». Засідання проведено дистанційно з використанням платформи Zoom.

Після зачитання доповіді, здобувачу було задано питання, на які він дав обґрунтовані відповіді та пояснення.

З позитивною оцінкою дисертаційної роботи виступили:

1. Рецензенти: Світлана МАСЛОВАТА – к. с.-г. н., доцент кафедри лісового господарства; Валентина МАМЧУР – к. с.-г. н., ст. викладач кафедри лісового господарства.

2. Члени семінару: Анатолій БАЛАБАК – д с.-г. професор; Володимир ВІТЕНКО, д. с.-г. н., професор; Юрій КИСЕЛЬОВ – д. геогр. наук, професор.

Виступаючі відмітили високий рівень дисертаційної роботи Олександра САВЧЕНКА, яку виконано на актуальну тему. Поряд з тим були висловлені зауваження і пропозиції, що стосувалися, в основному методики дослідження, відпрацювання чіткості висновків, уточнення назв таблиць та деякої термінології.

Наприкінці семінару одноголосно вирішено рекомендувати (з урахуванням доопрацювання) дисертаційну роботу Олександра САВЧЕНКА до подання в разову спеціалізовану вчену раду.