Остання редакція: 05 березня 2024

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ВИМІРЮВАННЯ ТАКСАЦІЙНИХ ПОКАЗНИКІВ ДЕРЕВ

Важливою складовою якісної підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 205 Лісове господарство є вміння здійснювати вимірювання основних таксаційних показників дерев. Саме тому, для оволодіння  навичками визначення висоти та діаметра ростучого дерева з використанням різного лісотаксаційного обладнання, доцентами кафедри лісового господарства Іриною Іващенко та Галиною Іщук було проведено позааудиторне практичне заняття для здобувачів ОР «Бакалавр».

Під час заняття студентів ознайомили з вимогами щодо проведення вимірювань діаметра дерев за допомогою мірної вилки та стрічки, а також з основами вимірювання висоти дерев за допомогою базисних висотомірів. На занятті кожен із студентів мав змогу закріпити свої практичні навички провівши вимірювання висоти та діаметра модельних дерев.

Ірина ІВАЩЕНКО,

доцент кафедри лісового господарства