Остання редакція: 20 січня 2024

ПІДГОТОВКА ПРОЕКТУ ОПП «ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 205 «ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

На кафедрі лісового господарства, відповідно до Положення про порядок розробки, затвердження, та періодичного перегляду освітньої програми в Уманському національному університеті садівництва затвердженого наказом ректора № 01-16/5/од від 07.04.2023 (https://www.udau.edu.ua/ua/file/vwXN), робочою групою було підготовлено проект освітньо-професійної програми «Лісове господарство» для підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 205 «Лісове господарство» на 2024 рік вступу.

У розгляді та оновленні ОПП брали участь: гарант освітньо-професійної програми, доцент кафедри лісового господарства Іщук Г. П.; члени робочої групи: доценти кафедри лісового господарства Курка С. С., Іващенко І. Є.; стейкхолдери: головний лісничий ДП «Звенигородське лісове господарство» Тлустий С. А., здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня Воробйов О. В.

У результаті обговорень було запропоновано внести зміни до переліку освітніх компонент професійної і практичної підготовки ОПП у відповідності до програмних компетенцій, що більш ґрунтовно дозволить здобувачам освітнього рівня «Магістр» розв’язувати складні задачі у сфері лісового і мисливського господарства.