Остання редакція: 25 червня 2016

Комлексна кваліфікаційна атестація студентів заочної (52-ЗЛГ) та денної (41-ЛГ) форм навчання ОКР "Бакалавр"

17 та 22 червня в 406 аудиторії успішно проведено комлексну кваліфікаційну атестацію (складання екзамену) студентів заочної (52-ЗЛГ) та денної (41-ЛГ) форм навчання за напрямом підготовки: 6.090103 - "Лісове і садово-паркове господарство", фахове спрямування - "Лісове господарство" освітньо-кваліфікаційного рівня "Бакалавр".

Голова ДЕК: заступник директора з наукової роботи Національного природного парку "Кармелюкове Поділля", д. с.-г. н., професор Леонтяк Григорій Прокопович.

Члени ДЕК :

заступник декана з навчально-методичної роботи денної і заочної форми навчання, к. с.-г. н., доцент кафедри лісового господарства Козаченко Ірина Володимирівна;

завідувач кафедри лісового господарства  д. с.-г. н., професор Шлапак Володимир Петрович;

завідувач кафедри садово-паркового господарства  д. с.-г. н., професор Поліщук Валентин Васильович.

Секретар ДЕК: к. с.-г. н., доцент кафедри лісового господарства Іщук Галина Петрівна.

Галина Іщук, секретар ДЕК.