Остання редакція: 14 вересня 2017

Ескурсія студентів лісового господарства в цех деревообробки та нижній склад ДП "Уманське ЛГ"

25 листопада під керівництвом викладача Василя Шпака відбулася ескурсія для студентів 51 ЛГС та 51 ЛГМ груп, факультету лісового і садово-паркового господарства, в цех деревообробки та нижній склад державного підприємства "Уманське лісове господарство". Мета заходу - вивчення технології деревообробки на підприємстві.

Студенти ознайомились з системою транспортування і умовами зберігання сировини на цеху переробки. У цеху деревообробки студенти мали можливість практично вивчити сучасне деревообробне обладнання, а саме: стрічкопильні верстати італійських фірм "Primultini", "Canali" та "Kupf". Василь Шпак розповів про прийоми роботи на вищезгаданому обладнанні та ознайомив студентів з технічними умовами експортних пилозаготовок. Також студенти відвідали цех по підготовці до роботи та заточці стрічкових пил. Вивчили роботу обладнання з видаленню опилок у цеху.

Після ескурсії студенти попили чай та перекусили в їдальні нижнього складу.

Василь Шлапак, викладач кафедри лісового господарства