Остання редакція: 29 червня 2016

Науковий семінар: "Реформування лісової галузі у констексті сталого розвитку".

29 червня на кафедрі лісового господарства відбувся науковий семінар:

"Реформування лісової галузі у констексті сталого розвитку"

З доповіддями виступили:

1. Реформування лісової галузі у контексті сталого розвитку. Доповідач – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри лісового господарства В.П. Шлапак.

2.  Сучасний стан лісовідновлення та лісовпорядкування в Україні. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства С.А. Коваль.

3. Система полезахисних лісових насаджень та їх сучасний стан в Україні. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства О.С. Остапчук.

4. Вегетативне розмноження деревних рослин родини Moraceae. Доповідач – кандидат біологічних наук, доцент кафедри лісового господарства В.А. Вітенко.

5. Способи розмноження  ясена звичайного. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства
О.М. Баюра.

6. Сучасний стан лісомисливського господарства. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства
І.В. Козаченко.

7. Сучасний стан полезахисних насаджень Уманського НУС. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства М.В. Шемякін.

8. Підприємства системи лісового господарства України як база для підготовки студентів. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства В.П. Шпак.

9. Зелені насадження в м. Умань: сучасний стан та перспективи розвитку. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства О.Ю. Марно-Куца.

10. Водна ерозія ґрунтів. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства В.П. Кирилюк.

11. Лісове середовище і його фактори. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства В.Л. Кульбіцький.

12. Структура паркових фітоценозів. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства Г.П. Іщук.

13. Лісомеліоративні протиерозійні заходи. Доповідач – ст. викладач кафедри лісового господарства
С.І. Кононенко.

14. Заготівля зимових живців з плюсових дерев для щеплення. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства Н.Л. Піскун.

15. Догляд за лісовими культурами. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства
Ю.А. Запливана.