Остання редакція: 28 листопада 2016

НАУКОВІ ШКОЛИ КАФЕДРИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

28 листопада на кафедрі лісового господарства відбувся науковий семінар "Наукові школи кафедри лісового господарства".

ЗГІДНО ПРОГРАМИ НАУКОВОГО СЕМІНАРУ БУЛО ЗАСЛУХАНО НАСТУПНІ ДОПОВІДІ:

1. Лісівничі дослідження: наукові школи кафедри лісового господарства. Доповідач – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри лісового господарства В.П. Шлапак.

2. Агротехнологічні прийоми відтворення насаджень дуба звичайного в південній частині Правобережного Лісостепу України. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства О.С. Остапчук.

3. Біоекологічні особливості північноамериканських видів роду Juglans L. та перспективи їх використання у правобережному Лісостепу України. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства Г.П. Іщук.

4. Біолого-екологічні особливості Maclura pomifera (Rafin.) Schneid. при інтродукції в умовах Правобережного Лісостепу України. Доповідач – кандидат біологічних наук, доцент кафедри лісового господарства В.А. Вітенко.

5. Ясен звичайний (Fraxinus excelsior L.) та його форми : біоекологія, розмноження і використання в Правобережному Лісостепу України. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства О.М. Баюра.

6. Вирощування садивного матеріалу дуба звичайного розсаднику кафедри лісового господарства. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства Коваль С.А.

7. Еколого-біологічні особливості інтродукції видів роду (Catalpa SCOP.) в Правобережному  Лісостепу України. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства В.Л. Кульбіцький.

8. Зимова підгодівля мисливських тварин в ДП «Уманське лісове господарство» Черкаської області. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства Козаченко І.В.

9. Біологічні та екологічні властивості видів і форм роду Robinia L.  в умовах Правобережного Лісостепу України. Доповідач – кандидат біологічних наук, викладач кафедри лісового господарства В.Д. Мазуренко.

10. Thuja plicata Don. ex D.Don в умовах інтродукції Правобережного Лісостепу України: біологія, екологія, розмноження, використання. Доповідач – кандидата сільськогосподарських наук, викладач кафедри лісового господарства І.Є. Іващенко.

11. Видове різноманіття рослин старовинних міст Черкащини та оптимізація їх структури. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства О.Ю. Марно-Куца.

12. Вирощування дуба червоного в умовах Правобережного Лісостепу України. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства Шпак В.П.