Остання редакція: 29 травня 2018

Міжнародна науково-практична конференція

23-24 травня 2018 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми лісового і садово-паркового господарства» присвячена професору Миколі Івановичу Сусу, випускнику Уманського училища землеробства і садівництва (1901 р.), доктору сільськогосподарських наук, видатному вченому в галузі лісомеліорації.

У роботі конференції взяли участь 75 науковців, з них 7 докторів наук. До початку роботи конференції видано її матеріали. Кількість публікацій – 94. Кількість авторів – 143 чол. з них –19 докторів наук, у т. ч. 3 іноземних.

Роботу конференції розпочав завідувач кафедри лісового господарства доктор с.-г. н., професор В. П. Шлапак.

На пленарному засіданні з вітальним словом виступили перший проректор к. с-г. н., доцент Мостов’як І. І. та декан факультету лісового і садово-паркового господарства, д. с.-г. н., професор Поліщук В. В.

З вітальним словом виступає перший проректор к. с-г. н., доцент Мостов’як І. І.

З вітальним словом виступає декан факультету лісового і садово-паркового господарства, д. с.-г. н., професор Поліщук В.В.

На пленарному засіданні з доповідями виступили:

Масловата С.А.

Життєвий шлях професора Миколи Івановича Суса

Шлапак В. П.

З історії кафедри лісового господарства Уманського національного університету садівництва

Юхновський В. Ю.

Сучасний стан і розвиток агролісівництва в Україні

Клименко О. Ю.

Дендропарк Київського зоопарку: правові заходи для збереження при проведенні реконструкції території

Гойчук А. Ф.

Epiphytotics of bacteriosis of forest tree plants in Ukraine

Жежкун А. М.

Теоретичні засади та практичний досвід штучного відновлення лісів Східного Полісся України

Кацуляк Ю.Д.

Сучасний стан дубових лісів Передкарпаття у державних лісгоспах Івано-Франківського ОУЛМГ

Шпак Н.П.

Особливості природного відновлення береки лікарської (Sorbus torminalis (L.) crantz) в залежності від віку та складу деревостану на території Південно-Східного Поділля

Мамчур Т. В.

Гербарій учнів училища землеробства

та садівництва у фонді Наукового гербарію УНУС (UM)

Коваль С.А.

Сучасний стан і проблеми відтворення лісів у Черкаській області та в Україні

На фото зліва на право: Клименко Ю. О. –д. с.-г. н.,професор зав. відділом дендрології Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України; Юхновський В. Ю. – член Президії Лісівничої академії наук України, д. с.-г. н. професор кафедри відновлення лісів та лісових меліорацій Національного університету біоресурсів і природокористування України; Шлапак В. П. – доктор с.-г. н., професор, завідувач кафедри лісового господарства Уманського національного університету садівництва; Жежкун А. М. – к. с.-г. н., ст. наук. сп., директор Новгород-Сіверської дослідної станції УкрНДІЛГА ім. В.Г. Висоцького; Кацуляк Ю. Д. – к. с.-г. н., ст. наук. сп., зав. лабораторії лісовідновлення і селекції Науково-дослідного інституту гірського лісівництва ім. П. С. Пастернака.