Остання редакція: 15 червня 2017

Круглий стіл на тему: "Перспективи розвитку лісового господарства присвячена видатному вченому в галузі лісівництва М.І.Сусові"

На кафедрі лісового господарства 14 червня відбувся круглий стіл на тему: "Перспективи розвитку лісового господарства присвячена видатному вченому в галузі лісівництва М.І.Сусові"

З вітальним словом  виступив декан факультету садово-паркового господарства, д. с.-г. наук, професор Валентин Поліщук. Завідувач кафедри лісового господарства, доктор с.-г. наук, професоп Володимир Шлапак відмітив значимість тематики заходу.

Відповідно до програми круглого столу було презентовано доповіді учасників заходу.

Актуальність проблем була висвітлена у вигляді тематичних доповідей, які були представлені учасниками круглого столу:

1. Сус Микола Іванович (1880-1967 рр.) видатний вчений у галузі лісомеліорації, професор, академік. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства О.Ю. Марно-Куца.

2. Продуктивність культур сосни звичайної в Монастирищенському лісництві ДП «Уманське лісове господарство». Доповідач – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри лісового господарства В.П. Шлапак.

3. Агротехнологічні прийоми відтворення насаджень дуба звичайного в південній частині Правобережного Лісостепу України. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства О.С. Остапчук.

4. Цвітіння та плодоношення роду Juglans L. у Правобережному Лісостепу України. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства Г.П. Іщук.

5. Екологічні особливості Maclura pomifera (Rafin.) Schneid. при інтродукції в умовах Правобережного Лісостепу України. Доповідач – кандидат біологічних наук, доцент кафедри лісового господарства В.А. Вітенко.

6. Екологічні особливості ясена звичайного в Правобережному Лісостепу України. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства О.М. Баюра.

7. Вплив полезахисних лісосмуг дуба звичайного на врожайність озимої пшениці. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства С.А. Коваль.

8. Вплив сонячної радіації на вміст хлорофілу в листках катальпи прекрасної. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства В.Л. Кульбіцький.

9. Шляхи оптимізації мисливської фауни та біотехнічних заходів на території мисливських угідь. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства І.В. Козаченко.

10. Сучасний стан насаджень за участю дуба червоного в умовах Правобережного Лісостепу України. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства Шпак В.П.

11. Зимостійкість айланта найвищого у Правобережному Лісостепу і Степу України. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства В.В. Мамчур.

12. Гербарні зразки видів роду Ulmus в колекції дендрологічного гербарію Уманського НУС. Доповідач – викладач кафедри лісового

господарства С.А. Масловата.

13. Зелені лісові насадження України: стан та заходи з покращення їх меліоративних властивостей М.В. Шемякін.

14. Водорегулююча здатність лісових насаджень В.П. Кирелюк.

Присутні відзначили продуктивну роботу круглого столу та наголосили, що подібні заходи сприяють всебічному розвитку студентів факультету.

Було прийнято рішення щодо започаткування проведення Всеукраїнської наукової конференції  "Перспективи розвитку лісового господарства присвячена видатному вченому в галузі лісівництва М.І.Сусові"

Колектив кафедри висловлює подяку всім присутнім та учасникам круглого столу.

Олена Марно-Куца, кандидат с.-г. наук, викладач кафедри лісового господарства