Остання редакція: 26 червня 2017

Комплексний державний екзамен для студентів ОКР «Бакалавр»

22 червня 2017 року на кафедрі лісового господарства відбувся комплексний державний екзамен для студентів ОКР «Бакалавр» за напрямом 6.090103 «Лісове і садово-паркове господарство». Державна екзаменаційна комісія працювала у складі: голови - заступника директора з наукової роботи НПП "Кармелюкове Поділля", доктора с.-г. наук, професора Г.П. Леонтяка, в.о. декана факультету лісового і садово-паркового господарства, доктора с.-г. наук, професора В.В. Поліщука, завідувача кафедри лісового господарства, доктора с.-г. наук, професора В.П. Шлапака, заступника  декана з методичної роботи, доцента кафедри лісового господарства І.В. Козаченко та секретаря, доцента кафедри лісового господарства Г.П. Іщук.

Усі випускники успішно здали комплексний державний екзамен.

Колектив кафедри лісового господарства вітає студентів та бажає їм наукових здобутків у подальшому навчанні.

Олена Марно-Куца, кандидат с.-г. наук, викладач кафедри лісового господарства