Остання редакція: 25 жовтня 2016

Ескурсія студентів факультету лісового і садово-паркового господарства у державний історико-архітектурний заповідник "Стара Умань" - підземелля

”Таємничими підземеллями монастиря Василіанів” – саме таким маршрутом 25 жовтня провели екскурсію для студентів факультету лісового і садово-паркового господарства співробітники Державного історико-архітектурного заповідника “Стара Умань”.

Організатором даного заходу була викладач кафедри та куратор 11-ЛГ групи Олена Марно-Куца. У виховному заході взяли участь студенти  групи 11-ЛГ. До них також приєднались представники інших груп, яким цікаві таємниці минулого Умані, а саме: 21-СП, 31-СП  та 51-ЛГМ.

Студенти з цікавістю слухали історію монастиря від заснування і до сьогодні, про побут монахів, про життя учнів і послушників, про те, куди ведуть підземні ходи із монастиря.

Ескурсія всім була довподоби - цікава і змістовна. Студенти залишились з гарним настроєм і новими знаннями про місто,  в якому навчаються.

Ірина Іващенко, старший викладач кафедри лісового господарства