Остання редакція: 22 червня 2019

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

Щорічно 22 червня Україна вшановує пам’ять всіх тих, чиє життя було покалічено і зруйновано у роки Другої світової війни. Напередодні цієї трагічної дати в Уманському національному університеті садівництва відбулись пам’ятні заходи. Колектив кафедри лісового господарства спільно з керівництвом університету вшанували героїчний подвиг наших захисників хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника Юрію Глібку.

Незгасна людська пам’ять про колосальні жертви Другої світової, про тисячі дощенту зруйнованих міст і десятки тисяч спалених сіл вкотре застерігає світ від небезпеки повторення цієї жахливої катастрофи. Вічна і світла пам’ять усім, хто поліг у битвах із загарбниками, хто загинув від терору окупантів, хто передчасно помер від ран, хвороб і голоду.

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового господарства