Остання редакція: 15 березня 2021

Реєстрація вступників для складання ЄВІ 2021

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови – з 11 травня по 03 червня 2021 року

Складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови відбудеться 30 червня 2021 року.

Документи на реєстрацію ЄВІ з іноземної мови

-         копія паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків;

-         копія військового-облікового документа(для військовозобов’язаних) або приписне;

-         чотири кольорових фотокартки розміром 3*4;

-         свідоцтво про одруження або розлучення ( за потреби);

-         електронна пошта;

-         основний та додатковий номер телефону;

-         вказати яку здаєте мову( англійська, німецька, французька);

-         місце проходження ЄВІ