Остання редакція: 25 травня 2018

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції

17-18 травня 2018 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Інтродукція рослин на Волино-Поділлі: наука, освіта, мистецтво формування ландшафту, виробництво” (м. Тернопіль). У якій брали участь: доктор с.-г. наук, професор Шлапак В. П., кандидат біол. Наук Мазуренко В. Д., та аспіранти: Коджебаш А. В., Ісаєв І. С., Шпак Н. П.

Першого дня відбулося пленарне засідання у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти. А секційні засідання проходили 18 травня в Кременецькій обласній гуманітарно- педагогічній академії імені Тараса Шевченка.

На секції «Сучасний стан осередків культивування рослин. Озеленення населених місць» аспірантка кафедри лісового господарства Уманського НУС Коджебаш Анастасія Вадимівна розповіла про сучасний стан парку с. Піківець Уманського району.

У рамках конференції учасникам була проведена екскурсія Кременецьким ботанічним садом. Під час якої була можливість ознайомитися з історією ботанічного саду, рідкісними рослинами та просто помилуватися гарними пейзажами. Також відвідати Кременецьку загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів з її дендрарієм.