Остання редакція: 27 квітня 2019

ПРОПОЗИЦІЇ ПО НАВЧАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ ЛІСОВОГО РОЗСАДНИКА ЯК НАВЧАЛЬНОЇ БАЗИ

25 квітня на кафедрі лісового господарства відбувся науковий семінар на тему: "Пропозиції по навчальній програмі лісового розсадника як навчальної бази".

Першим з доповіддю виступив канд. с.-г. н., доцент Сергій Коваль, запропонувавши удосконалити навчальну програму з лісового розсадництва, в зв’язку зі значним скороченням годин для вивчення дисципліни «Лісові культури». Він наголосив на важливості використання лісового розсадника для практичної підготовки студентів кафедри та відповів на усі поставлені запитання.

Далі, після виступу усіх учасників семінару, відбулася жвава та ґрунтовна дискусія з питань оптимізації роботи лісового розсадника.

Проведення таких семінарів допомагає науковцям ознайомлюватись з новітніми науковими досягненнями у галузі лісового господарства, коригувати наукові пошуки та направляти дослідження у правильне русло.