Остання редакція: 22 березня 2019

ПРОФОРІЄТАЦІЙНА РОБОТА В М. ЖАШКІВ ТА В СЕЛАХ ЖАШКІВСЬКОГО РАЙОНУ

Доцент кафедри лісового господарства Сергій Коваль і доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ольга Гарбар 20 березня 2019 року здійснили поїздку до Жашківського району та міста Жашкова. Вони побували в п’яти закладах загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів міста Жашкова, а також в селах Жашківського району: Скибин, Литвинівка, Конела, Конельська Попівка та Соколівка.

В цих освітніх закладах Сергій Коваль і Ольга Гарбар провели профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів. Зокрема, вони надали випускникам шкіл інформацію про Уманський НУС, його факультети, кафедри та структурні підрозділи, студентське містечко, умови вступу до вузу, спеціальності, які можна тут здобути та перелік предметів ЗНО, потрібних для зарахування до вузу за цими спеціальностями. Профорієнтатори також вказали на переваги навчання в нашому вузі. У результаті виконаної роботи 46 випускників шкіл заповнили анкети.

Сергій Коваль,

доцент кафедри лісового господарства