Остання редакція: 19 жовтня 2018

Профорієнтаційна робота в Жашківському районі!

Доцент кафедри лісового господарства Сергій Коваль і старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ольга Гарбар 10 жовтня 2018 року здійснили поїздку до міста Жашкова та Жашківського району. Вони побували в п’яти закладах загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів м. Жашкова та сіл: Скибин, Бузівка, Острожани, Конела, Конельська Попівка та Соколівка. В цих школах Сергій Коваль і Ольга Гарбар провели профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів. Зокрема, вони надали випускникам шкіл інформацію про Уманський НУС, його факультети, кафедри та структурні підрозділи, студентське містечко, умови вступу до вузу та спеціальності, які можна тут отримати, а також вказали на переваги навчання в нашому вузі. У результаті виконаної роботи 85 випускників зацікавилися навчанням в УНУС і заповнили анкети.

Сергій Коваль, доцент кафедри лісового господарства