Остання редакція: 02 травня 2018

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ЛІСІВНИЦТВО»

Практична підготовка студентів-лісівників є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки спеціалістів в університеті. 25 квітня відбулося практичне заняття зі студентами 31-лг групи під керівництвом Шпака В. П. з дисципліни «Лісівництво» на базі ДП «Уманське лісове господарство».

Під час навчання студенти здійснили щорічний вимір таксаційних показників насаджень на пробній площі в кварталі №3 виділу 2 в урочищі «Білогрудівка». Визначили склад насадження, а також оволоділи навичками визначення основних таксаційних показників: (діаметр та висота окремих дерев), технікою вимірювань розмірів стовбура дерева, а також практичними навичками по закладанні пробних площ в лісових насадженнях.

Світлана Масловата, канд. с.-г. наук, викладач кафедри лісового господарства