Остання редакція: 18 квітня 2018

Подяка завідувачу кафедри лісового господарства Володимиру Шлапаку

11-12 квітня 2018 року в Харківському національному університеті імені В.В.Докучаєва відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Лісове господарство».

Завідувач кафедри лісового господарства Володимир Шлапак прийняв участь у роботі як член галузевої конкурсної комісії. За сприяння у проведені Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Лісове господарство» Володимир Шлапак отримав подяку.

На конкурс було допущено сім студентських робіт з Таврійського державного агротехнологічного університету, Сумського національного аграрного університету, Національного лісотехнічного університету України, Житомирського національного агроекологічного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України та Харківського національного університету ім. В.В.Докучаєва.