Остання редакція: 03 грудня 2018

НАУКОВИЙ СЕМІНАР НА ТЕМУ: «СУЧАСНИЙ СТАН ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ СПРАВИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ»

На кафедрі лісового господарства 30 листопада 2018 року відбувся науковий семінар на тему: «Сучасний стан лісокультурної справи в Черкаській області».

Завідувач кафедри лісового господарства, доктор с.-г. наук, професор Володимир Шлапак відмітив важливість тематики заходу. Відповідно до програми наукового семінару було презентовано доповіді учасників заходу:

1. Сучасний стан лісокультурної справи в Черкаській області. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства С.А. Коваль.

2. Підготовка ґрунту під лісові культури на крутосхилах в ДП «Лисянське лісове господарство». Доповідач – викладач кафедри лісового господарства В.П. Шпак.

3. Стан насаджень в урочищі «Білогрудівка» ННВВ Уманського НУС. Доповідач – доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри лісового господарства В.П. Шлапак.

4. Формування біотопів внутрішньо квартальних дворів у м. Умань. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, ст. викладач кафедри лісового господарства О.Ю. Марно-Куца.

5. Відтворення насаджень дуба звичайного в Маньківському лісництві ДП «Уманське лісове господарство». Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства
О.С. Остапчук.

6. Підходи до вивчення структури деревних насаджень. Доповідач – кандидат біологічних наук, доцент кафедри лісового господарства  В.А. Вітенко.

7. Сучасний стан та перспективи розвитку мисливського господарства в ДП «Уманське лісове господарство». Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства  І.В. Козаченко.

8. Сучасний стан насаджень за участю ясена звичайного в Юрківському лісництві ДП «Уманське лісове господарство». Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, ст. викладач кафедри лісового господарства О.М. Баюра.

9. Формування дубово-грабових насаджень природного походження в Маньківському лісництві ДП «Уманське лісове господарство». Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства Г.П. Іщук.

10. Геодезичне забезпечення лісовпорядних робіт. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства М.В. Шемякін.

11. Лісомеліоративні насадження як елемент землеустрою. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства В.П. Кирилюк.

12. Особливості росту й розвитку штучних соснових насаджень залежно від агротехніки їх створення. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, ст. викладач кафедри лісового господарства В.Л. Кульбіцький.

13. Перспективи вирощування садивного матеріалу виду роду Thuja plicata для створення лісових культур у Правобережному Лісостепу України. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства І.Є. Іващенко.

14. Формування сучасних агролісоландшафтів центральної частини України. Доповідач – кандидат сільськогосподарських наук, викладач кафедри лісового господарства С.А. Масловата.

15. Особливості сезонного росту пагонів Pinus nigra Arn. Доповідач – кандидат біологічних наук, викладач кафедри лісового господарства С.А. Адаменко.

16. Особливості квітування і плодоношення Айланта найвищого в Правобережному Лісостепу і Степу України. Доповідач – викладач кафедри лісового господарства В.В. Мамчур.

Колектив кафедри висловлює подяку всім присутнім та учасникам наукового семінару.

Олександр Баюра, ст.викладач кафедри лісового господарства