Остання редакція: 17 жовтня 2018

День відкритих дверей!

В Уманському НУС 11-12 жовтня проходив День відкритих дверей. Кафедра лісового господарства взяла участь у проведенні цього важливого заходу. Презентацію кафедри підготували викладач кафедри Валентина Мамчур, аспіранти Анастасія Коджебаш, Віталій Черниш і Яна Швець, лаборант Наталія Зворська. Перед випускниками шкіл кафедру представляли доценти Сергій Коваль, Олександр Остапчук, старший викладач Олена Марно-Куца, викладач Василь Шпак, аспіранти Яна Швець і Віталій Черниш. Вони ознайомили випускників з історією та сьогоденням кафедри й умовами навчання та підготовки майбутніх фахівців лісової галузі.

Тож запрошуємо і вас, шановні абітурієнти, приєднатися до нашої дружньої студентської родини за напрямом підготовки 205 «Лісове господарство»!

Сергій Коваль,доцент кафедри лісового господарства