Остання редакція: 19 квітня 2019

День відкритих дверей на кафедрі лісового господарства

18-19 квітня 2019 р. в Уманському національному університеті садівництва відбувся день відкритих дверей. Протягом цих двох днів випускники коледжів і шкіл оглянули навчальні аудиторії та відвідали виставки факультетів.

Завітали майбутні абітурієнти і на кафедру лісового господарства, де мали можливість ознайомитись з особливостями спеціальності 205 «Лісове господарство». Випускники даної галузі готуються для виробничо-управлінської, проектної та дослідної діяльності у лісовому господарстві. Вони можуть працювати на підприємствах лісових господарств на посадах майстра лісу, помічника лісничого, лісничого, інженера лісового господарства, лісових культур, охорони і захисту лісу, мисливствознавця, лісомеліоратора. У навчально-наукових установах – на посаді викладача, у проектних організаціях – на посаді таксатора.

Викладачі кафедри у невимушеній бесіді ознайомили гостей з експонатами виставки, презентацією кафедри та відповіли на всі поставлені запитання.

Світлана Адаменко,

викладач кафедри лісового госпдарства